Gsw GRE-SP18R Splash Guard S/S (R) Wok Range
by
GSW
Be the first to review this product.
SKU
GSW-GRE-SP18R
MPN
GRE-SP18R
Highlights
Weight & Dimensions
| Length | 18 in. |
|---|---|
| Width | 0.5 in. |
| Height | 19 in. |