TURA-SNZ-36T
MPN
SNZ-36T
Highlights
Turbo Air Sneeze Guard 36" (Jbt-3-6)
Weight & Dimensions
| Length | 27.5 in. |
|---|---|
| Width | 35.37 in. |
| Height | 28 in. |
| Weight | 11 lbs. |
Specifications
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| SKU | TURA-SNZ-36T |
| MPN | SNZ-36T |
| Allow Offer On Product | Select Status |
Shipping and Returns
Get It:
- Shipping Policy
- Return Policy
Questions & Answers
Description
TOP
Cool and show off your most popular cold menu items at safe temperatures with 36" refrigerated buffet display table.