TURA-MST-36-15-N6
MPN
MST-36-15-N6
Highlights
Turbo Air MST-36-15-N6 Cold Table 36" l Mega 15-Pan, NG Refrigerant
Weight & Dimensions
| Length | 34 in. |
|---|---|
| Width | 36.38 in. |
| Height | 39 in. |
| Weight | 242 lbs. |
Specifications
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| SKU | TURA-MST-36-15-N6 |
| MPN | MST-36-15-N6 |
| Allow Offer On Product | Select Status |
| Voltage | 115V |