TOWN-57155
MPN
57155
Highlights
Weight & Dimensions
| Length | 19 in. |
|---|---|
| Width | 19 in. |
| Height | 15.5 in. |
| Weight | 36 lbs. |
Specifications
| Manufacturer | |
|---|---|
| SKU | TOWN-57155 |
| MPN | 57155 |
| Allow Offer On Product | Select Status |
| Hertz | 60 hz |
| NSF Listed | Yes |
| Width (in) | 22 |
| Depth (in) | 22" |
| Lid Type | Removable |
| Shape | Round |
| Type | Cookers / Warmers |
| Power Type | Electric |
| Voltage | 208V/230V |