IMPE-IRB-24
MPN
IRB-24
Highlights
Imperial IRB-24 Broiler Radiant 24" X 30" (D)
Weight & Dimensions
| Length | 31.38 in. |
|---|---|
| Width | 24 in. |
| Height | 13.75 in. |